Round 9/Gamestate: Difference between revisions
| Line 107: | Line 107: | ||
| Turkey || Yellow || ATMunn || 0 || +9* || || Chicken | | Turkey || Yellow || ATMunn || 0 || +9* || || Chicken | ||
|- | |- | ||
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 13 || + | | Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 13 || +10* || | ||
|- | |- | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 || || | | - || - || Zephnik12 || 0 || || | ||