Round 9/Gamestate: Difference between revisions

Line 107: Line 107:
| Turkey || Yellow || ATMunn || 0 || +9* || || Chicken
| Turkey || Yellow || ATMunn || 0 || +9* || || Chicken
|-
|-
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 13 || +11 ||
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 13 || +10* ||
|-
|-
| - || - || Zephnik12 || 0 || ||
| - || - || Zephnik12 || 0 || ||