Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 153: | Line 153: | ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 15 || +10 || | | 1D60 || Blue || belCavendishNY || 15 || +10 || | ||
|- | |- | ||
| | | Tub || - || Emerald || 0 || ! || | ||
|- | |- | ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || | | - || - || derAergste || 0 || ! || | ||