Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 153: Line 153:
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 15 || +10 ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 15 || +10 ||
|-
|-
| - || - || Emerald || 0 || ! ||
| Tub || - || Emerald || 0 || ! ||
|-
|-
| - || - || derAergste || 0 || ! ||
| - || - || derAergste || 0 || ! ||