Round 9/Gamestate: Difference between revisions
| Line 195: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
| 10 || <span style="background-color:yellow">Hare</span>, <span style="background-color:red">El Gordo</span>, One Two, Waso Suwi | | 10 || <span style="background-color:yellow">Hare</span>, <span style="background-color:red">El Gordo</span>, One Two, Waso Suwi | ||
|- | |||
| 11 || | |||
|} | |} | ||