Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 58: | Line 58: | ||
| belCavendishNY || || 1 Grapes | | belCavendishNY || || 1 Grapes | ||
|- | |- | ||
| Emerald || || | | Emerald || || 1 Abundant Nothing | ||
|- | |- | ||
| derAergste || || | | derAergste || || | ||
| Line 177: | Line 177: | ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 22 || +10 || || | | 1D60 || Blue || belCavendishNY || 22 || +10 || || | ||
|- | |- | ||
| Tub || - || Emerald || | | Tub || - || Emerald || 4 || || || | ||
|- | |- | ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || || | | - || - || derAergste || 0 || ! || || | ||