Round 9/Gamestate: Difference between revisions

Line 185: Line 185:
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 26 || +10 || ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 26 || +10 || ||
|-
|-
| Tub || - || Emerald || 4 || || ||
| Tub || - || Emerald || 4 || +2* || ||
|-
|-
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||