Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 129: Line 129:
| F || - || Wotton || 0 || || ||
| F || - || Wotton || 0 || || ||
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || ! || ||
| G || - || Wotton || 0 || ! || ||
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Smullyan
| H || - || Wotton || 0 || ! || || Smullyan
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic
| I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Toki
| J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki  
|–
|–
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || ||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || ||
Line 235: Line 235:
|-
|-
| 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D, E, F
| 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D, E, F
|-
| 14 || G, H, I, J
|-
| 15 ||
|}
|}


[[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]]
[[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]]