Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 135: Line 135:
| I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic
| I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic
|-
|-
| J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki  
| J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki |
|–
|–
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || ||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || ||
Line 199: Line 199:
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||
|-
|-
| Kunimitsu || - || Kubby || 0 || +3 || ||
| Kunimitsu || Yellow || Kubby || 0 || +3 || ||
|}
|}