Cycle 13/Gamestate: Difference between revisions
TonyBrown148 (talk | contribs) →Basic Gameplay: Include time power. |
→Players: added self (sepia) |
||
| Line 286: | Line 286: | ||
|2 | |2 | ||
|{{Crime|Robbery|V|Discovered}} | |{{Crime|Robbery|V|Discovered}} | ||
| | |||
|- | |||
|sepia | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|3 | |||
|1 | |||
|7 | |||
|2 | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||