Cycle 14/Gamestate: Difference between revisions
By popular vote, Exist has been banished for one day |
WeirdWizard becomes a player |
||
| Line 252: | Line 252: | ||
| | | | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |||
|WeirdWizard | |||
|1⚡ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
By popular vote, Exist has been banished for one day |
WeirdWizard becomes a player |
||
| Line 252: | Line 252: | ||
| | | | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |||
|WeirdWizard | |||
|1⚡ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||