Cycle 17/Gamestate: Difference between revisions
Veganzombeh (talk | contribs) |
Veganzombeh (talk | contribs) |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
|10 coins | |10 coins | ||
|Klink gets 10 Lactaid. | |Klink gets 10 Lactaid. | ||
|- | |||
|Blow up Mercury | |||
|100 rocket fuel | |||
|Mercury is destroyed! Grant each player 100 coins. | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||